Adwords

sieć reklamowa

Kampania w Sieci ReklamowejKampania w Sieci Reklamowej

---
Doskonale wpływa na rozpoznawalność Twojej marki.

Kampania w sieci reklamowej Adwords pozwala wyświetlać Twoje reklamy na stronach innych osób uczestniczących w sieci reklamowej Google. Jest to największa sieć reklamowa na świecie obejmująca 2 miliony stron internetowych. Do potencjalnych klientów możesz docierać z różnymi formatami reklam takimi jak reklamy tekstowe, reklamy graficzne, reklamy video. Sieć ta obejmuje również aplikacje mobilne i serwis Youtube.

Jest to świetny kanał reklamowy do wspierania swoich działań w sieci wyszukiwania. W sieci reklamowej możesz wyświetlać reklamy graficzne na stronach z danej tematyki, na stronach których treści pasują do Twoich słów kluczowych, użytkownikom o konkretnych zainteresowaniach i osobom które wcześniej odwiedziły Twoją stronę bądź wykonały na niej konkretne działanie. Ostatnią usługę nazywamy remarketingiem. Jest to bardzo skuteczne narzędzie do przypominania klientom o Twojej ofercie, a za razem dość tanie.

Sieć reklamowa jest idealnym miejscem do działań wzmacniających Twoją markę. Kreatywne reklamy można kierować do bardzo szerokiego grona odbiorców, co zapewni wzrost świadomości Twojej marki wśród potencjalnych klientów.