Adwords

sieć wyszukiwania

Kampania w Sieci WyszukiwaniaKampania w Sieci Wyszukiwania

---
Jest ona fundamentem Twojego sukcesu. Docierasz do odbiorców, którzy szukają Twoich usług.

Sieć wyszukiwania Google można porównać do placu, placu na którym znajdują się ludzie zainteresowani tylko i wyłącznie Twoją usługą. Przyszli tam po to, by z tej usługi skorzystać lub zapoznać się z ofertą.

Nie jesteś na tym placu sam, są tam również Twoi konkurenci. Ważne jednak, że się tam znalazłeś, część tych ludzi zostanie Twoimi klientami. Ilu z nich uda Ci się pozyskać zależy od haseł reklamowych, które skłonią ich do podejścia do Ciebie i zapoznania się z ofertą.

Jeżeli Twoja oferta będzie tak samo dobra, bądź lepsza od Twoich konkurentów to Twoje szanse rosną. Jeżeli kontakt z potencjalnym klientem będzie na wysokim poziomie to prawdopodobnie skorzysta z Twoich usług. Skorzysta, ponieważ byłeś tam, gdzie Cię szukał i skutecznie przedstawiłeś Twoją atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.

W Adwords płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie w Twoją reklamę i przejdzie na Twoją stronę internetową, uczciwy układ, masz pewność że zachodzi interakcja między szukającym a Twoją ofertą.

Rozróżniamy 3 strategie tworzenia kampanii AdwordsRozróżniamy 3 strategie tworzenia kampanii Adwords

---
W zależności od tego jaką działalność prowadzisz po analizie i rozmowie z Tobą dobierzemy odpowiednią strategię reklamową.

Lokalna

Ogólnopolska

Dla sklepów

Współpraca z NamiWspółpraca z Nami

---

Przejrzyste warunki
Współpracujemy z klientami na zasadzie prepaid lub na życzenie podpisujemy umowę. Na podstawie faktury wpłacasz budżet i prowizję. W każdym momencie możesz zrezygnować bez konsekwencji. Klientów zatrzymujemy jakością naszej usługi.

Pełna obsługa
Stworzymy dla Ciebie konto Google Adwords, Google Analytics i Google Moja Firma. Zoptymalizujemy Twoją stronę i zaprogramujemy mierzenie konwersji. Dostarczymy za darmo treści do 3 tys znaków. Przed uruchomieniem kampanii wysyłamy szkic do akceptacji.

Stały kontakt
Nikt nie zna Twojego biznesu lepiej niż Ty, dlatego będziemy utrzymywać z Tobą stały kontakt w trakcie trwania kampanii w celu konsultacji ważnych czynników i informowania Cię o postępach. Ustalimy najwygodniejszą dla Ciebie formę kontaktu.

Bonus na start
Dzięki ścisłej współpracy z Google, możemy zaoferować Ci bonus w postaci dodatkowych 250 zł do pierwszego budżetu reklamowego. Dodatkowe 250 zł, które nic Cię nie kosztuje może w realny sposób przełożyć się na ilość pozyskanych klientów.

Analityka
Analizujemy ruch generowany przez nasze kampanie Adwords i na podstawie dogłębnej analizy dokonujemy zmian optymalizacyjnych, które prowadzą do zmniejszenia kosztu pozyskania nowych klientów. Maksymalizujemy w ten sposób zyski osiągane z kampanii.

Ciągła optymalizacja
Nieprzerwanie pracujemy nad Twoją kampanią, wykluczamy nietrafne słowa kluczowe, optymalizujemy teksty reklamowe, szukamy nowych kierunków reklamowych, analizujemy poczynania konkurencji i reagujemy natychmiast.

Raportowanie działań
Na początku każdego miesiąca przygotujemy dla Ciebie zestaw raportów z których dowiesz się np. ile dokładnie wydałeś pieniędzy w danym miesiącu, ile kosztuje Cię jedno kliknięcie, ilu kliknięć potrzebujesz aby pozyskać klienta, ile dokładnie kosztuje Cię pozyskanie klient.

Duże zaangażowanie
Nie prowadzimy kampanii w sposób bierny, wykazujemy inicjatywę zarówno w nowych propozycjach, pomysłach, kierunkach prowadzenia kampanii oraz w kontakcie z Tobą. Staramy się być maksymalnie profesjonalni w tym co robimy.