Opinie

zobacz co o nas mówią

OpinieOpinie

naszych Klientów
---

Link do naszych opinii w Google: https://goo.gl/fzLhWe

fundacja_edukacja
Współpraca z Converso charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem. Choć branża jest mi obca to wszystko zostało mi wytłumaczone w taki sposób bym mogła jako laik zrozumieć i pojąć. Za każdym razem gdy zwróciłam się o pomoc, z zapytaniem bądź problemem otrzymałam wsparcie na najwyższym poziomie podane z biznesową klasą. Reakcja na zapytanie - właściwie błyskawiczna, bez zbędnej zwłoki. Brawo za sposób w jaki realizujecie zadania i obsługujecie swoich klientów.
Magdalena Malinowska
fundacjaedukacja.pl
edison24
Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Converso. W porównaniu do poprzedniej firmy z którą współpracowaliśmy, kampania prowadzona przez Pana Oliwiera dała dwukrotnie lepszy efekt przy połowie wkładu finansowego. Pan Oliwier wszystko cierpliwie tłumaczy a każde nasze zapytanie spotyka się z szybką reakcją. Wyróżniającą cechą spośród innych firm jest również to, że zupełnie nie naciąga nas na podwyższenie budżetu, a jedynie sugeruje, jak można go lepiej spożytkować.
Daniel Urban
edison24.pl
averso
O Converso dowiedziałam się z polecenia i teraz rozumiem, skąd te wszystkie pozytywne komentarze. Pierwszy raz spotkałam się z firmą o tak profesjonalnym podejściu oraz zaangażowaniu, które swoją drogą było dla mnie miłym zaskoczeniem.
I co najważniejsze - współpraca przynosi efekty 🙂 Polecam!
Marta Kaczmarczyk
averso.pl
ogrodydrama-200x100
Współpracuje z bardzo wieloma firmami z tej branży ale z takim profesjonalizmem jeszcze się nie spotkałem zwłaszcza że współpracujemy już kilka ładnych lat. Nic tylko pogratulować podejścia do klienta i jakości sprzedawanej usługi. Pełny profesjonalizm i zaangażowanie w powierzone zlecenie. Dla tej firmy nie ma rzeczy nie zrozumiałych, trudnych. Służą bardzo szybką pomocą nawet w tematach z nimi nie do końca związanych.
Polecamy
Marcin Kołodziej
ogrodydrama.pl
led-home-200x100
UWAGA !!! Szczerze polecam usługi firmy Converso. Dla mnie najważniejsze by firma zajmująca się kampanią często ją kontrolowała. W przypadku Converso.pl często to za małe słowo, robota którą robi to majstersztyk. W pewnych momentach to ja mogę przeprosić, że brakowało mi czasu na oddzwonienie czy wprowadzenie wszystkich poprawek odpowiadających za lepsze pozycjonowanie, które Pan Oliwier wyłapał na naszej stronie. Nie tylko pozycjonował stronę ale też dokładnie ją przeanalizował. Pomimo naszego niewielkiego wkładu, inwestycja zwróciła się z nawiązką. Życzę wszystkim takiej współpracy.
Jakub Cichocki
led-home.pl
loris2-200x100
Zdecydowanie polecam Converso! Współpracujemy już dłuższy okres, Pan Oliwier dba by z założonego budżetu wyciągnąć jak najwięcej, sprawdza, testuje i doradza co zmienić na stronie aby były lepsze wyniki. Jak pamiętam dałem tylko ogólne wytyczne co do reklam i treści, te które stworzył Pan Oliwier są bardzo dobre i przykuwają uwagę klientów. Jeśli szukasz firmy do prowadzenia kampanii w AdWords - sprawdź Converso, na pewno się nie zawiedziesz.
Właściciel
loris.pl
edutalent-200x100
Doprowadzili moją kampanię CPC do porządku w zaledwie 2 dni po poprzednim wykonawcy, właściciel firmy ciągle optymalizuje kampanię, w celu podniesienia ocen reklam, konwersji, dzięki nim wreszcie zarabiam na kampanii i ostatnio zleciłem im obsługę drugiego serwisu. Mogę szczerze polecić.
Paweł Bronowicz
edutalent.pl / magistrowo.pl
heaven2-200x100
Ostatnie pół toku współpracy z Panem Oliwierem, to bez wątpienia jeden z solidniejszych fundamentów w rozwoju naszego biznesu, z którym w tym okresie wystartowaliśmy. Już podczas samej rozmowy nabiera się przeświadczenia, że jest to właściwy człowiek, na właściwym miejscu – Poziom zaangażowania, ciągłość komunikacji, inicjatywa, oraz klarowność całej kampanii, w naszej ocenie zasługuje na 101% rekomendacji 🙂
Właściciel
heaven.shop.pl
nuja-200x100
Współpraca z Panem Oliwierem od samego początku układa się bardzo dobrze. Szeroka wiedza na temat Google Ads w połączeniu z szybkim reagowaniem na potrzeby klienta sprawiają, że współpracuje się wyjątkowo sprawnie i miło. Profesjonalista w swoim fachu. Z czystym sumieniem polecam!
Michał Lipiński
nuja.pl
proinvest-200x100
Zdecydowanie polecam firmę Converso. Po kilku latach korzystania z AdWordsów u różnych reklamodawców przekonałem się jak to może i powinno funkcjonować.
Krzysztof Darul
proinvest.com.pl
nkkontenery-200x100
Współpraca z panem Oliwierem to jedna z lepszych decyzji w rozwoju naszej firmy. Sposób przedstawienia projektu, zainteresowanie bieżącą sytuacją, pomoc w rozwiązaniu problemów, w pełni wpisują się w profesjonalizm przez duże P.
Katarzyna Włoch
nkkontenery.pl
strefa-xero-200x100
Bardzo rzetelna i solidna firma. Pełen profesjonalizm na każdej płaszczyźnie współpracy. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.
Jacek Skonieczny
strefaxero.pl
skjn-200x100
Polecam firmę Converso jako godną zaufania i rzetelną. Pan Oliwier szybko reaguje na wszelkie sugestie, jest pomocny, w kwestiach wątpliwych służy poradą. Przede wszystkim widać efekty pracy, tzn. przekłada się na realny kontakt ze strony klientów.
Monika Bąk
skjn.pl
freevendo200x100
Gorąco polecam usługi firmy Converso, szczególnie w zakresie przygotowywania i prowadzenia kampanii reklamowych w Google AdWords. Profesjonalne podejście oraz wiedza i doświadczenie Converso pozwoliły w krótkim czasie zwiększyć efektywność kampanii reklamowej naszej strony internetowej o kilkadziesiąt procent.
Paweł Boba
freevendo.pl
parkiet-studio-200x100
Polecamy usługi firmy Converso! Dzięki przeprowadzonemu audytowi kampanii reklamowych udało nam się wyeliminować wiele niedociągnięć co pozwoliło zwiększyć skuteczność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.
Robert Jędrych
parkietstudio.pl
czystosc-200x100
Polecam z pełną odpowiedzialnością firmę Converso.pl. Odkąd poleciłam kampanie firmie Converso zauważyłam wielką zmianę . Wcześniej kampanie mojej strony internetowej prowadziła inna firma ale nie odniosła tak wysokich i w szczególności konkretnych rezultatów o jakie mi chodziło. Bardzo dziękuję Państwu za przemiłą i owocną współpracę i z pewnością nadal będę z przyjemnością korzystać z usług Państwa firmy.
Agnieszka Ostrowska
czystosc.warszawa.pl
sportfoodsoki-200x100
Pan Oliwier jest specjalistą w swojej dziedzinie. Doskonale zna się na optymalizacji kampanii linków sponsorowanych Google Ads. Posiada dużą wiedzę dotyczącą narzędzia Google Analytics, którą wykorzystuje do efektywnej analizy ruchu w witrynach. Pozwala nam to łatwo dostosować nasze działania do osiągnięcia sukcesu. Jeśli ktoś szuka osoby, która jest wyspecjalizowana zarówno w Google Ads i Google Analytics, to polecam Pana Oliwiera.
Michał Lipiński
sportfoodsoki.pl
dotyk-orientu-200x100
Przez 5 lat prowadziłem kampanię Adwords sam. Patrząc na efekty jakie w ciągu kilku tygodni uzyskał Pan Oliwier z firmy Converso, uznałem, że zmarnowałem jedynie czas i roztrwoniłem pieniądze próbując zabierać się za rzeczy, na których, jak się okazało, nie znam się zupełnie.
Bardzo dziękuję za profesjonalnie wykonane zlecenie (szybko, skutecznie, uczciwie i z pełnym zaangażowaniem) i już czekam na informację o rozszerzeniu Państwa działalności o zarządzanie reklamami na portalach społecznościowych.
Przemysław Janik
dotyk-orientu.pl
motoogar-200x100
Polecam wszystko na czas bez ściemniania odpisują na maile 🙂 Współpraca układa się wyśmienicie Ogarniają tematy reklam Adwords i stron www gorąco polecam.
Marcin Ogar
motoogar.pl
top-laser-200x100
Polecam! Wszystkie zmiany na www są wprowadzane szybko i profesjonalnie, a do tego bardzo miła obsługa 🙂 cały czas korzystam z usług
Anna Malinowska
top-laser.pl
spartaqs-200x100
Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Oliwiera i jego firmę! Szybki kontakt, duże zaangażowanie, słowność w każdym calu i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Chwalę sobie ogromnie i każdego dnia polecam innym. : )
Aleksandra Borowska
spartaqs.com
omnes-200x100
Kampanię w AdWords firma Converso dla mojego sklepu prowadzi od początku bieżącego roku. Od samego początku czułem, że Pan Oliwier podchodzi do powierzonego zadania skrupulatnie i bardzo profesjonalnie. Doradził mi jaka kampania będzie najskuteczniejsza, co się przełożyło bezpośrednio na wzrost sprzedaży a nasza współpraca rozkwita. Bardzo serdecznie polecam.
Paweł Panufnik
omnes.pl
MedInnovation-200x100
Profesjonalni na 100%. Bardzo dobry i szybki kontakt z klientem. Otrzymałem wnikliwą diagnozę sytuacji - problemu oraz rzetelną i uczciwą poradę co do działań. Bez naciągania. Bardzo chętnie skorzystam z ich pomocy w przyszłości.
Marek Kubasik
medinnovation.pl
manhattan-edu-200x100
Serdecznie polecam współpracę z firmą Converso! Firma zajmuje się obsługą naszej strony internetowej. Szybki kontakt, profesjonalizm i duża kultura osobista, a przy tym uczciwe rozliczenia. Same plusy!
Katarzyna Jędrzejewska
manhattan-edu.pl
wiekxix-200x100
Pełen profesjonalizm, a do tego życzliwość i świetny kontakt z klientem. Serdecznie polecam!
Magda Rudkowska
wiekxix.pl
roof-systems-200x100
Szanowni "Przyszli" klienci Firmy Converso, zastanawiacie się jaką firmę wybrać? Firmę, która z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem zajmie się Waszą stroną i reklamą?! GORĄCO POLECAM USŁUGI FIRMY CONVERSO!!!! Wcześniej moją stroną zajmowała się inna firma, nie odbierali telefonów nie oddzwaniali, kontakt z nimi był trudny, swoje prace wykonywali znacznie dłużej niż w rzeczywistości obiecywali. Polecono mi firmę CONVERSO i współpraca z Panem Oliwierem to czysta przyjemność. Zawsze odbiera telefony, odpisuje na e-maile a przede wszystkim szybko załatwił problemy z przeniesieniem mojej strony, serwera i poczty. Bardzo szybko i skutecznie pracują. Zdecydowanie POLECAM!!!!
Aneta Borowska
roof-systems.pl
tatrlandia
Miła obsługa, szybko i profesjonalnie rozwiązany problem a co najważniejsze efektywne wyniki współpracy.
Patrycja Chrobak
tatrlandia.pl