Opinie

zobacz co o nas mówią

OpinieOpinie

Naszych Klientów
---

Link do naszych opinii w Google: https://goo.gl/fzLhWe

Gorąco polecam usługi firmy Converso, szczególnie w zakresie przygotowywania i prowadzenia kampanii reklamowych w Google AdWords. Profesjonalne podejście oraz wiedza i doświadczenie Converso pozwoliły w krótkim czasie zwiększyć efektywność kampanii reklamowej naszej strony internetowej o kilkadziesiąt procent.
Paweł Boba
freevendo.pl
Polecam z pełną odpowiedzialnością firmę Converso.pl. Odkąd poleciłam kampanie firmie Converso zauważyłam wielką zmianę . Wcześniej kampanie mojej strony internetowej prowadziła inna firma ale nie odniosła tak wysokich i w szczególności konkretnych rezultatów o jakie mi chodziło. Bardzo dziękuję Państwu za przemiłą i owocną współpracę i z pewnością nadal będę z przyjemnością korzystać z usług Państwa firmy.
Agnieszka Ostrowska
czystosc.warszawa.pl
Polecamy usługi firmy Converso! Dzięki przeprowadzonemu audytowi kampanii reklamowych udało nam się wyeliminować wiele niedociągnięć co pozwoliło zwiększyć skuteczność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.
Robert Jędrych
parkietstudio.pl
Polecam firmę Converso jako godną zaufania i rzetelną. Pan Oliwier szybko reaguje na wszelkie sugestie, jest pomocny, w kwestiach wątpliwych służy poradą. Przede wszystkim widać efekty pracy, tzn. przekłada się na realny kontakt ze strony klientów.
Monika Bąk
skjn.pl
Przez 5 lat prowadziłem kampanię Adwords sam. Patrząc na efekty jakie w ciągu kilku tygodni uzyskał Pan Oliwier z firmy Converso, uznałem, że zmarnowałem jedynie czas i roztrwoniłem pieniądze próbując zabierać się za rzeczy, na których, jak się okazało, nie znam się zupełnie.
Bardzo dziękuję za profesjonalnie wykonane zlecenie (szybko, skutecznie, uczciwie i z pełnym zaangażowaniem) i już czekam na informację o rozszerzeniu Państwa działalności o zarządzanie reklamami na portalach społecznościowych.
Przemysław Janik
dotyk-orientu.pl
Szanowni "Przyszli" klienci Firmy Converso, zastanawiacie się jaką firmę wybrać? Firmę, która z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem zajmie się Waszą stroną i reklamą?! GORĄCO POLECAM USŁUGI FIRMY CONVERSO!!!! Wcześniej moją stroną zajmowała się inna firma, nie odbierali telefonów nie oddzwaniali, kontakt z nimi był trudny, swoje prace wykonywali znacznie dłużej niż w rzeczywistości obiecywali. Polecono mi firmę CONVERSO i współpraca z Panem Oliwierem to czysta przyjemność. Zawsze odbiera telefony, odpisuje na e-maile a przede wszystkim szybko załatwił problemy z przeniesieniem mojej strony, serwera i poczty. Bardzo szybko i skutecznie pracują. Zdecydowanie POLECAM!!!!
Aneta Borowska
roof-systems.pl
Polecam wszystko na czas bez ściemniania odpisują na maile 🙂 Współpraca układa się wyśmienicie Ogarniają tematy reklam Adwords i stron www gorąco polecam.
Marcin Ogar
motoogar.pl
Polecam! Wszystkie zmiany na www są wprowadzane szybko i profesjonalnie, a do tego bardzo miła obsługa 🙂 cały czas korzystam z usług
Anna Malinowska
top-laser.pl
Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Oliwiera i jego firmę! Szybki kontakt, duże zaangażowanie, słowność w każdym calu i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Chwalę sobie ogromnie i każdego dnia polecam innym. : )
Aleksandra Borowska
spartaqs.com