O firmie

dowiedz się czegoś o nas

O nasO nas

---

Doświadczenie, profesjonalizm i skrupulatność to cechy najlepiej opisujące naszą firmę. Jakość wykonywanych usług i zadowolenie klienta jest dla nas najwyższym priorytetem. Regularnie podnosimy kwalifikacje i testujemy najnowsze rozwiązania w Google Ads. W codziennej pracy wspieramy się specjalistycznym oprogramowaniem. Bardzo dużą wagę przykładamy do kontaktu z naszymi klientami. Doświadczenie zbierane przez lata w czołowych polskich firmach marketingu internetowego, a wykorzystywane teraz w Converso, procentuje w postaci zadowolenia i lojalności naszych klientów.

path3

Doświadczenie

Grupą najbardziej doceniającą nasze doświadczenie i wiedzę są firmy korzystające z Google Ads od wielu lat. Te firmy możliwości systemy reklamowego Google znają bardzo dobrze i oczekują podniesienia poziomu swojej reklamy. Głównym celem jest zawsze maksymalne zwiększenie wydajności kampanii oraz inwestowanie pieniędzy w najskuteczniejszy możliwy sposób. Nasza firma jest w stanie przenieść większość kampanii na wyższy poziom wydajności.

path4

Skrupulatność

Jest to jedna z podstawowych cech dobrego specjalisty Google Ads, który swoją pracę wykonuje z pasji. Ilość danych do analizy, mnogość ustawień, kontrola nad reklamą, wyciąganie wniosków to zadanie dla osoby skrupulatnej. Stworzenie przemyślanej, dokładnej i schludnej struktury na koncie Adwords znacznie ułatwia zarządzanie nim i analizę danych co prowadzi do uzyskiwania lepszych wyników. Google lepiej ocenia dobrze zorganizowane konta co obniża koszty prowadzenia kampanii.

Jesteśmy dokładni i skrupulatni co z pewnością zauważysz w kontakcie z nami jak również w efektach naszej pracy i na samym koncie Adwords.

path6

Profesjonalizm

Duża ambicja i profesjonalne podejście do wykonywanych usług towarzyszy nam w codziennej pracy niezmiennie od lat. Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi oficjalnymi i nie oficjalnymi nowościami w Google Ads. Dodatkową wiedzę i casy study czerpiemy z uznawanych za najlepsze polskich i zagranicznych blogów branżowych. Jesteśmy w grupie czołowych polskich agencji Google Ads wymieniających się najnowszą wiedzą i doświadczeniami co zdecydowanie przekłada się na wyniki naszych klientów.