O nas

O nasO nas

---

Doświadczenie, dokładność, profesjonalizm to cechy które najlepiej określają nasze działania. Firmę opieramy głównie na jakości usługi, która jest na najwyższym poziomie. Regularnie podnosimy kwalifikacje i testujemy najnowsze rozwiązania w Google Adwords. Wspieramy się specjalistycznym oprogramowaniem. Dzięki temu panujemy nad każdym aspektem kampanii klienta. Dużą uwagę przykładamy do regularnego kontaktu z naszymi klientami, którzy bardzo sobie chwalą takie podejście. Doświadczenie zebrane przez lata w czołowych polskich firmach marketingu internetowego wykorzystujemy w projekcie o nazwie Converso.

Doświadczenie

Największą grupą naszych klientów są firmy, które wcześniej reklamowały się Google Adwords czy to przy kampanii prowadzonej samodzielnie czy obsługiwanej przez inne agencje. Zaspokojenie potrzeb tych klientów wymaga od nas dużego doświadczenia w prowadzeniu kampanii, stąd też nasza firma opiera się tylko na specjalistach z dużym doświadczeniem i długim stażem pracy. Możemy dzięki temu świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kampanie Adwords prowadzimy z dużą skutecznością, którą nasi klienci szybko zauważają i doceniają.

Przekłada się to często na wieloletnią współpracę z naszymi klientami, znamy ich potrzeby i wymagania oraz doskonale orientujemy się w sytuacji danej branży co stwarza przewagę nad konkurencyjnymi kampaniami.

Dokładność

Jest to cecha bardzo pożądana u specjalistów Adwords. Mnogość możliwości ustawień, kontrola nad całym kontem, archiwizowanie wszystkich istotnych zmian i poczynań aby później wyciągnąć z nich wnioski to tylko część elementów, które trzeba kontrolować. Stworzenie przemyślanej, dokładnej i schludnej struktury na koncie Adwords znacznie ułatwia zarządzanie i analizę danych co prowadzi do lepszych efektów uzyskiwanych z kampanii. Google również lepiej ocenia dobrze zorganizowane konta co obniża koszty prowadzenia kampanii.

Jesteśmy dokładni i z pewnością to zauważysz w kontakcie z nami jak również w efektach naszej pracy i na samym koncie Adwords.

Profesjonalizm

Bardzo ambitnie podchodzimy do każdej kampanii i robimy wszystko co w naszej mocy aby była ona jak najbardziej skuteczna i przynosiła jak najwięcej zysków. Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi oficjalnymi nowościami w Adwords jak i z tymi mniej oficjalnymi dzięki ciągłej lekturze branżowej prasy oraz polskich i zagranicznych blogów prowadzonych przez najlepszych specjalistów na świecie. Możesz mieć pewność, że powierzając nam swoją kampanię Adwords będziesz korzystał z wszystkich możliwych dostępnych opcji, które zwiększają skuteczność działań reklamowych w Google.

Naszym celem jest maksymalna skuteczność i Twoje maksymalne zadowolenie i poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy, które zwracają się z nawiązką.