O firmie

dowiedz się czegoś o nas

O nasO nas

---

Doświadczenie, dokładność, profesjonalizm to cechy które najlepiej określają nasze działania. Firmę opieramy głównie na jakości usługi, która jest na najwyższym poziomie. Regularnie podnosimy kwalifikacje i testujemy najnowsze rozwiązania w Google Adwords. Wspieramy się specjalistycznym oprogramowaniem. Dzięki temu panujemy nad każdym aspektem kampanii klienta. Dużą uwagę przykładamy do regularnego kontaktu z naszymi klientami, którzy bardzo sobie chwalą takie podejście. Doświadczenie zebrane przez lata w czołowych polskich firmach marketingu internetowego wykorzystujemy w projekcie o nazwie Converso.

Doświadczenie

Największą grupą naszych klientów są firmy, które wcześniej korzystały lub na co dzień korzystają z Adwords. Znają oni możliwości systemu i często mają sporą wiedzę na temat tego kanału reklamowego. Głównym celem tych osób jest maksymalne zwiększenie wydajności kampanii oraz inwestowanie pieniędzy w najskuteczniejszy możliwy sposób. W celu zaspokojenia potrzeb tychże klientów, nasza firma została oparta tylko na specjalistach z dużym doświadczeniem i długim stażem pracy, którzy są w stanie sprostać temu zadaniu. Możemy dzięki temu świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kampanie Adwords prowadzimy z dużą skutecznością, którą nasi klienci szybko zauważają i doceniają.

Przekłada się to często na wieloletnią współpracę z naszymi klientami, znamy ich potrzeby i wymagania oraz doskonale orientujemy się w sytuacji danej branży co stwarza przewagę nad konkurencyjnymi kampaniami.

Dokładność

Jest to cecha bardzo pożądana u specjalistów Adwords. Mnogość możliwości ustawień, kontrola nad całym kontem, archiwizowanie wszystkich istotnych zmian i poczynań aby później wyciągnąć z nich wnioski to tylko część elementów, które trzeba kontrolować. Stworzenie przemyślanej, dokładnej i schludnej struktury na koncie Adwords znacznie ułatwia zarządzanie i analizę danych co prowadzi do lepszych efektów uzyskiwanych z kampanii. Google również lepiej ocenia dobrze zorganizowane konta co obniża koszty prowadzenia kampanii.

Jesteśmy dokładni i z pewnością to zauważysz w kontakcie z nami jak również w efektach naszej pracy i na samym koncie Adwords.

Profesjonalizm

Bardzo ambitnie podchodzimy do każdej kampanii i robimy wszystko co w naszej mocy aby była ona jak najbardziej skuteczna i przynosiła jak najwięcej zysków. Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi oficjalnymi nowościami w Adwords jak i z tymi mniej oficjalnymi dzięki ciągłej lekturze branżowej prasy oraz polskich i zagranicznych blogów prowadzonych przez najlepszych specjalistów na świecie. Możesz mieć pewność, że powierzając nam swoją kampanię Adwords będziesz korzystał z wszystkich możliwych dostępnych opcji, które zwiększają skuteczność działań reklamowych w Google.

Naszym celem jest maksymalna skuteczność i Twoje maksymalne zadowolenie i poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy, które zwracają się z nawiązką.