Opieka nad stroną

oddaj witrynę w ręce profesjonalistów

Obsługa stron internetowychObsługa stron internetowych

---

Chcesz wykonać na stronie firmowej pojedyncze zmiany lub potrzebna jest Ci cykliczna, profesjonalna obsługa strony www? Dobrze trafiłeś! Opieka nad stroną internetową to jeden z elementów naszej oferty. Pomocy możemy udzielić Ci jednorazowo, będzie to – pojedyncza aktualizacja strony www, lub cyklicznie – najczęściej jest to stała obsługa strony internetowej i ciągłe administrowanie stroną www.

Obsługa strony internetowej przez wyspecjalizowaną firmę niesie wiele korzyści. Po pierwsze szybkość realizacji zadań, wysyłasz dyspozycje zmian i chwilę później widnieją one na stronie. Po drugie oszczędności, obsługa stron www na dużą skalę pozwoliła nam wypracować procesy, które przekładają się bezpośrednio na atrakcyjne ceny. Administrator strony internetowej zatrudniony w firmie na etacie to spory koszt, obsługa strony powierzona naszej firmie to gwarancja tego, że poświęcamy Ci dokładnie tyle czasu ile potrzebujesz więc płacisz tylko za czas, który generuje opieka nad stroną. Obsługa stron internetowych wymaga doświadczenia, którego zdecydowanie nam nie brakuje, dlatego już od pierwszego kontaktu z nami będziesz miał poczucie, że zarządzanie stroną www zleciłeś odpowiedniej firmie.

 • Podstawowy
 • Pakiet dla firm, które chcą wyłącznie zabezpieczyć działanie swojej strony.
 • 80 zł / miesiąc
 • Aktualizacja oprogramowania
 • Ochrona przed wirusami
 • Usuwanie błędów i usterek
 • Wykonywanie kopii bezpieczeństwa
 • Monitorowanie dostępności strony
 • -
 • Zapytaj o pakiet
 • Standard
 • Pakiet dla firm, które chcą zabezpieczyć działanie swojej strony oraz cyklicznie dokonywać niewielkich zmian.
 • 150 zł / miesiąc
 • Aktualizacja oprogramowania
 • Ochrona przed wirusami
 • Usuwanie błędów i usterek
 • Wykonywanie kopii bezpieczeństwa
 • Monitorowanie dostępności strony
 • 1 godzina prac rozwojowych**
 • Zapytaj o pakiet
 • Indywidualny*
 • Pakiet dla firm, które chcą zabezpieczyć działanie swojej strony oraz cyklicznie dokonywać zmian.
 • od 220 zł / miesiąc
 • Aktualizacja oprogramowania
 • Ochrona przed wirusami
 • Usuwanie błędów i usterek
 • Wykonywanie kopii bezpieczeństwa
 • Monitorowanie dostępności strony
 • od 2 godzin prac rozwojowych**
 • Zapytaj o pakiet

* ilość godzin rozwojowych i cenę pakietu ustalamy indywidualnie
** dodawanie treści, multimediów, nowych podstron, modyfikacje poszczególnych elementów strony

Podane ceny są cenami netto.
Usługi dodatkowe Koszt
Jednorazowa modyfikacja strony od 70 zł (cena ustalana indywidualnie) - zapytaj
Usuwanie wirusów od 150 zł (cena ustalana indywidualnie)- zapytaj
Przeniesienie strony między serwerami od 70 zł (cena ustalana indywidualnie) - zapytaj
Hosting* od 15 zł/miesiąc lub 150 zł/rok - zapytaj
* Usługa wyłącznie jako dodatek do pakietów obsługi strony.

Podane ceny są cenami netto.

Dlaczego my?

Zdecydowanym atutem naszej oferty są jasne warunki współpracy. Umowę podpisujemy na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia, przywiązujemy do siebie klientów jakością świadczonej usługi a nie umową co potwierdzają opinie o naszej firmie.

 

Na awarię strony lub zlecone zmiany reagujemy błyskawicznie, masz pewność że nie będziesz czekał wiele dni czy nawet tygodni na naprawę strony czy wprowadzenia zmian. Robimy co w naszej mocy żeby zlecenia wykonywać najszybciej jak to możliwe. Sytuacje kryzysowe zawsze rozwiązujemy w pierwszej kolejności.

 

Chętnie wspieramy klientów naszą wiedzą w zakresie prowadzenia strony, analityki internetowej oraz reklamy w Google Adwords, jesteś dla nas partnerem, Twój sukces to również nasz sukces!

Zapytaj o pakiet!

Interesuje mnie:

Pakiet podstawowyPakiet standardPakiet indywidualnyJednorazowa modyfikacjaInne

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego.
Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych będzie Converso Oliwier Matyla, ul. Karola Libelta 1a lok. 2, 61-706 Poznań. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu przesyłania Ci oferty. Dane będą przechowywane w bazie administratora przez czas trwania negocjacji handlowych, a dalej przez czas wykonywania umowy, chyba że wcześniej zrezygnujesz, co spowoduje usunięcie danych z bazy. Po tym czasie dane zostaną zanonimizowane i będą przetwarzane wyłącznie do celów statystycznych. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. W każdej chwili będziesz mógł również wycofać zgodę. Zgodę możesz wycofać pisząc na e-mail: biuro@converso.pl. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania oferty.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje opieka nad stroną www?

Cena uzależniona jest głównie od zasobów czasowych jakie będzie pochłaniało prowadzenie strony www oraz od złożoności i skomplikowania zadań do wykonania. Oprócz gotowych pakietów podstawowego i standard wyceniamy opiekę indywidualnie aby dobrze dopasować warunki cenowe do potrzeb klienta.

Pakiet czy jednorazowa aktualizacja strony internetowej?

Wybór pakietu lub jednorazowej modyfikacji strony powinien być ściśle powiązany z Twoimi potrzebami. Jeżeli potrzebujesz wykonywać zmiany cyklicznie i chcesz zabezpieczyć stronę to lepszym i tańszym rozwiązaniem będzie opcja pakietu abonamentowego. W momencie gdy zmiany wykonywane są rzadko proponujemy jednorazowe modyfikacje wykonywane każdorazowo na zlecenie.

Czy moje dane dostępowe będą bezpieczne?

Dane przekazane przez klientów utrzymujemy w specjalistycznym oprogramowaniu zaszyfrowanym hasłem więc są one bezpieczne a opieka nad stroną www przeprowadzona w pełni profesjonalnie.

Czy można cofnąć zmiany?

Każdorazowo przed wprowadzeniem zmian administrator strony internetowej wykonuje kopię edytowanych elementów więc jeżeli zajdzie taka potrzeba to wprowadzone zmiany możemy bezproblemowo wycofać.

Korzyści ze współpracy

Szybka realizacja zadań

Prowadzenie stron internetowych mamy rozłożone na czynniki pierwsze, dlatego też szybkość reakcji oraz wykonania powierzonych zadań liczona jest w godzinach, maksymalnie dniach przy skomplikowanych zadaniach a nie w tygodniach. Obsługa stron www w tak szybki i skuteczny sposób nie jest często spotykana na rynku – staramy się wyróżniać w tym względzie.

Koszty dostosowane do potrzeb

Obsługa stron www będzie kosztowała adekwatnie do postawionych przed nami zadań. Jeżeli Twoim celem jest wyłączenie zabezpieczenie działania strony to idealny będzie pakiet podstawowy, gdy dodatkowo chcesz dokonywać niewielkich zmian na stronie wybierz pakiet standard. Jeżeli zaś chcesz zlecać skomplikowane i czasochłonne modyfikacje wybierz pakiet wyceniony indywidualnie, dostosowany do Twoich potrzeb.

Konsultacja wliczona w cenę

Każdy administrator stron www pracujący w naszej firmie bardzo chętnie odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości klienta, tak aby  mógł on w elementach takich jak zarządzanie stronami www i marketing internetowy podjąć jak najbardziej świadomą decyzję opartą na stosownej wiedzy.

Oszczędność czasu i nerwów

Obsługa strony internetowej wymaga czasu i odpowiedniej wiedzy, jeżeli nie posiadasz takiej wiedzy to zlecenie nam konkretnych zadań z pewnością oszczędzi Ci czas i pieniądze. Zlecona nam opieka nad stronami www to z pewnością dobra inwestycja w odzyskanie czasu i spokoju, zlecasz zadanie i wiesz, że będzie wykonane.

Pełen profesjonalizm

Opieka nad stronami internetowymi wykonywana jest przez nas z należytą starannością. Administrator strony www przed każdą modyfikacją wykonuje kopię zapasową edytowanych elementów strony. Prowadzenie stron www naszych klientów wykonywane jest zawsze według ścisłych procedur. Aktualizacja stron internetowych wykonywana jest zawsze w najbliższym możliwym terminie, często tego samego dnia. Wszystkie te elementy wpływają na to, że zarządzanie stronami internetowymi bardzo dobrze oceniane jest przez naszych klientów.