Opieka nad stroną

oddaj witrynę w dobre ręce

Obsługa stron internetowychObsługa stron internetowych

---

Chcesz wykonać na stronie firmowej pojedyncze zmiany lub potrzebna jest Ci cykliczna, profesjonalna obsługa strony www? Dobrze trafiłeś! Opieka nad stroną internetową to jeden z elementów naszej oferty. Pomocy możemy udzielić Ci jednorazowo, będzie to – pojedyncza aktualizacja strony www, lub cyklicznie – najczęściej jest to stała obsługa strony internetowej i ciągłe administrowanie stroną www.

Administrowanie stroną internetową przez wyspecjalizowaną firmę niesie wiele korzyści. Po pierwsze szybkość realizacji zadań, wysyłasz materiały lub zlecenie konkretnej zmiany i chwilę później widnieją one na stronie. Po drugie oszczędności, administracja stron www na dużą skalę pozwoliła nam wypracować procesy, które przekładają się bezpośrednio na atrakcyjne pakiety cenowe. Administrator strony internetowej zatrudniony w firmie na etacie to spory koszt, zlecając nam zarządzanie stroną internetową masz pewność, że poświęcamy Ci dokładnie tyle czasu ile potrzebujesz więc płacisz tylko za czas, który generuje opieka nad stroną. Administracja stron internetowych wymaga doświadczenia, którego zdecydowanie nam nie brakuje, dlatego już od pierwszego kontaktu z nami będziesz miał poczucie, zarządzanie stroną www zleciłeś odpowiedniej firmie.

pexels-photo-270360

Pakiet Podstawowy

 • aktualizacja treści *
 • dodawanie multimediów *
 • tworzenie nowych podstron
 • modyfikacje poszczególnych elementów strony
 • aktualizacja oprogramowania **
 • usuwanie błędów i usterek
 • wykonywanie kopii zapasowej
 • pomoc w migracji strony
 • monitorowanie dostępności strony
 • ochrona przed wirusami i usuwanie wirusów ***

na podstawie przesłanych przez zamawiającego materiałów
** jeżeli strona jest na silniku CMS
*** dla CMS WordPress

pakiet-premium

Pakiet Premium

Zawiera pakiet podstawowy i dodatkowo:

 • wprowadzanie wytycznych/audytów SEO *
 • wprowadzanie wytycznych PPC *
 • nadzór i konsultacja wytycznych i audytów SEO/PPC
 • wsparcie merytoryczne przy kontakcie z agencjami SEO i Adwords
 • instalacja i zarządzanie Menadżerem Tagów Google (Analytics, Search Console, Conversion Tracking, Facebook Pixel i inne)
 • udzielanie odpowiednich dostępów firmom trzecim

* na podstawie przesłanych przez zamawiającego materiałów

startup-photos

Jednorazowa modyfikacja lub pakiet indywidualny

Pojedyncze zlecenia i modyfikacje na stronach internetowych wyceniamy indywidualnie. Cena jest uzależniona od zaawansowania technicznego zlecenia.

Jeżeli interesuje Cię obsługa stron internetowych i chciałbyś stworzyć swój indywidualny pakiet napisz do nas wiadomość i zaznacz, którymi elementami jesteś zainteresowany a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Dlaczego my?

Głównym elementem naszej oferty jest reklama w Google Adwords, jednakże przez wszystkie lata naszej działalności mieliśmy przyjemności współpracować z bardzo dużym gronem klientów, którzy widząc nasze zaangażowanie oprócz samej reklamy w Adwords zlecali nam dodatkowo prowadzenie strony internetowej.

 

Obsługa strony internetowej nie jest nam obca gdyż na co dzień zarządzamy również dziesiątkami własnych stron.

 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów aby nasza oferta była bardziej kompleksowa wyróżniliśmy administrowanie stronami internetowymi jako jeden z odrębnych elementów oferty.

Zamów bezpłatną wycenę!

Interesuje mnie:

Pakiet podstawowyPakiet premiumPakiet indywidualnyJednorazowa modyfikacjaInne

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje administracja strony internetowej?

Cena uzależniona jest od głównie od zasobów czasowych jakie będzie pochłaniało prowadzenie strony www oraz od złożoności i skomplikowania zadań do wykonania. Wyceniamy pakiety indywidualnie aby dobrze dopasować warunki cenowe do potrzeb klienta.

Pakiet czy jednorazowa aktualizacja strony internetowej?

Wybór pakietu lub jednorazowej modyfikacji strony powinien być ściśle powiązany z Twoimi potrzebami. Jeżeli potrzebujesz wykonywać zmiany cyklicznie to lepszym i tańszym rozwiązaniem będzie opcja pakietu abonamentowego. W momencie gdy zmiany wykonywane są rzadko proponujemy jednorazowe modyfikacje wykonywane każdorazowo na zlecenie.

Czy moje dane dostępowe będą bezpieczne?

Dane przekazane przez klientów utrzymujemy w specjalistycznym oprogramowaniu zaszyfrowanym hasłem więc są one bezpieczne a opieka nad stroną www przeprowadzona w pełni profesjonalnie.

Czy w razie czego można cofnąć zmiany?

Każdorazowo przed wprowadzeniem zmian administrator stron internetowych wykonuje kopię edytowanych elementów więc jeżeli zajdzie taka potrzeba to wprowadzone zmiany możemy bezproblemowo wycofać.

Korzyści ze współpracy

Szybka realizacja zadań

Prowadzenie stron internetowych mamy rozłożone na czynniki pierwsze, dlatego też szybkość reakcji oraz wykonania powierzonych zadań liczona jest w godzinach, maksymalnie dniach a nie w tygodniach. Administrowanie stronami www w tak szybki i skuteczny sposób nie jest często spotykane na rynku – staramy się wyróżniać w tym względzie.

Koszty dostosowane do potrzeb

Obsługa stron www będzie kosztowała adekwatnie do postawionych przed nami zadań. Jeżeli Twoim celem jest prosta, cykliczna aktualizacja stron www cena będzie niska. Jeżeli zaś chcesz zlecić skomplikowane i czasochłonne procesy cena będzie odpowiednio wyższa. Wycena zawsze jest indywidualna.

Konsultacja wliczona w cenę

Każdy administrator stron www pracujący w naszej firmie bardzo chętnie odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości klienta, tak aby  mógł on w elementach takich jak zarządzanie stronami www i marketing internetowy podjąć jak najbardziej świadomą decyzję opartą na stosownej wiedzy.

Oszczędność czasu i nerwów

Administracja strony www wymaga czasu i odpowiedniej wiedzy, jeżeli nie posiadasz takiej wiedzy to zlecenie nam konkretnych zadań z pewnością oszczędzi Ci czas i pieniądze. Zlecona nam opieka nad stronami www to z pewnością dobra inwestycja w odzyskanie czasu i spokoju, zlecasz zadanie i wiesz, że będzie wykonane.

Pełen profesjonalizm

Opieka nad stronami internetowymi wykonywana jest przez nas z należytą starannością. Administrator strony www przed każdą modyfikacją wykonuje kopię zapasową edytowanych elementów strony. Prowadzenie stron www naszych klientów wykonywane jest zawsze według ścisłych procedur. Aktualizacja stron internetowych wykonywana jest zawsze w najbliższym możliwym terminie, często tego samego dnia. Wszystkie te elementy wpływają na to, że zarządzanie stronami internetowymi bardzo dobrze oceniane jest przez naszych klientów.