Landing Pages

Landing Page to określenie strony na którą kierujesz użytkowników z różnych źródeł ruchu. Może to być specjalne przygotowana, odrębna od Twojej aktualnej witryny strona pod jeden produkt z oferty, jedną usługę, wydarzenie lub promocje. Landing pages to również konkretne podstrony na Twojej stronie lub sklepie internetowym, które są stronami docelowymi dla konkretnych użytkowników.

Zajmujemy się tworzeniem wyspecjalizowanych landing pages pod produkty, usługi czy eventy. Strona taka może podlegać różnym działaniom marketingowym odrębnym od Twojej strony firmowej czy sklepu. Dzięki temu, że znajduje się pod innym adresem www możesz kierować na nią agresywniejsze działania marketingowe.

Produktowy Landing Page to specjalnie przygotowana strona, poświęcona w całości jednemu produktowi. Ma na celu jasno i wyraźnie przedstawić jego zalety i ukierunkować klienta bezpośrednio na zakup w Twoim sklepie.

Usługowy Landing Page to specjalnie przygotowana strona, poświęcona w całości jednej usłudze z całego wachlarza wykonywanych przez Ciebie usług. Ma na celu jasno i wyraźnie przedstawić zalety tejże usługi i ukierunkować klienta bezpośrednio na kontakt z Tobą w celu zamówienia usługi.

Eventowy Landing Page to specjalnie przygotowana strona, poświęcona w całości jednemu wydarzeniu. Ma na celu jasno i wyraźnie przedstawić czas i miejsce odbycia się eventu i ukierunkować klienta bezpośrednio na kontakt z Tobą lub na zakup biletów czy przekonać do pojawienia się na wydarzeniu.

Strona oferty w przygotowaniu.